قیمت نصب ایزوگام در تهران

قیمت نصب ایزوگام در تهران

 

همانطور که میدانید ایزوگام یکی از بهترین عایق های پیش ساخته به شمار میرود که از آن در صنعت ساختمان سازی استفاده های گسترده ای می شود. ایزوگام مانع از نفوذ آب به درون یک سازه می شود و از آسیب دیدن آن جلوگیری میکند. یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند قیمت نصب ایزوگام در تهران است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که این مطلب را به بررسی این موضوع اختصاص دهیم.

نمونه کارها

عوامل موثر بر قیمت نصب ایزوگام در تهران

 

عوامل بسیاری هستند که در قیمت نصب ایزوگام در تهران تاثیر دارند. در این بخش از مطلب قصد داریم به بررسی این عوامل بپردازیم.

  • متراژ فضا

متراژ فضا تاثیر مستقیمی روی هزینه های نصب  میگذارد. عموما قیمت گذاری نصب ایزوگام به صورت متری انجام می شود. واضح است که هر چقدر مکان مورد نظر متراژ بیشتری داشته باشد فرایند نصب ایزوگام آن نیز هزینه های بالاتری در پی خواهد داشت.

  • محل نصب

از دیگر عوامل موثر بر هزینه نصب ایزوگام در تهران محل نصب است. در برخی مواقع مکان نصب ایزوگام شرایط خاصی دارد به همین دلیل نصب آن سخت تر می شود. در این مواقع اجرت بیشتری برای نصب دریافت می شود. گاهی اوقات نیز فضای نصب به حدی کوچک است که فرد تکنیسین فضایی برای مانور و انجام کار ندارد و این فرایند به سختی انجام می شود. در این مواقع نیز هزینه نصب ممکن است افزایش پیدا کند.

  • زیرسازی و شیب بندی پشت بام

هدف اصلی از نصب ایزوگام این است که از ورود آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری کنیم. پیش از هر اقدامی بستری که قرار  است این فرایند روی آن انجام شود باید به طور کامل آماده گردد. شیب این فضا باید به درستی تعبیه شود تا آب حاصل از باراش باران و برف را در جهت ناودانی هدایت کند. این بسترسازی ها زمان زیادی می گیرند و علاوه بر آن این فرایند ممکن است هزینه های جداگانه ای را داشته باشد به همین علت زیرسازی و شیب بندی پشت بام از عوامل موثر بر قیمت نصب محسوب می شوند.

  • حمل و نقل ایزوگام به مکان مورد نظر

برای انجام پروسه نصب،  ایزوگام ها را باید به مکان مورد نظر انتقال دهند. در نتیجه این عامل نیز می تواند در قیمت نصب ایزوگام در تهران تاثیر گذار باشد. هزینه های مربوط به حمل و نقل با یکدیگر فرق دارند و بر اساس لوکیشن ساختمان مورد نظر می توانند متفاوت باشند.

  • نوع و برند ایزوگام

تعرفه نصب ایزوگام در تهران تا حد زیادی به نوع و برند آن نیز بستگی دارد. برندهای مختلفی در زمینه تولید ایزوگام فعالیت می کنند و قیمت های تولیدات آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. از آن گذشته نوع ایزوگام نیز بر تعرفه نصب آن تاثیر دارد. به عنوان مثال برخی از ایزوگام ها جنبه زیبایی بیشتری دارند و از قیمت های بالاتری برخوردار هستند.

قیمت نصب ایزوگام در تهران با خرید مصالح

ممکن است برای فرایند نصب ایزوگام یا پروسه های مربوط به آن به مصالح خاصی نیاز باشد. استفاده از برخی مصالح باعث می شود که نصب ایزوگام ساده تر صورت بگیرد. برخی از افراد تمایل دارند خودشان این مصالح را تهیه کنند.

بعضی دیگر نیز ترجیح می دهند انجام این کار را به مجموعه مورد نظر بسپارند. در این مواقع قیمت نصب همراه با هزینه های مصالح محاسبه می شود. شرکت های فعال در این زمینه سعی می کنند خرید این مصالح را با قیمت های مناسب تری انجام دهند.

قیمت نصب ایزوگام در تهران در مجموعه ما چقدر است؟

ما بر این موضوع واقف هستیم که بیشتر افراد دغدغه قیمت نصب ایزوگام را دارند. این موضوع باعث شده که این امکان را فراهم سازیم که پیش از هر اقدامی بتوانید از کارشناسان ما در این زمینه مشاوره دریافت کنید. از آن گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم که با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تعرفه های مناسبی را برای خدمات خود در نظر بگیریم.

تمام قیمت های ارائه شده توسط ما برای نصب ایزوگام منصفانه هستند. تکنیسین های ما نیز همگی از میان افراد متخصص و با تجربه انتخاب شده اند و با خیال راحت می توانید به آن ها اعتماد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نصب ایزوگام در تهران و استفاده از خدمات ما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جدول قیمت

سوالات متداول

• آیا قیمت نصب ایزوگام روی دیوار با روی پشت بام با هم تفاوت دارند؟

بله، همانطور که در طول متن نیز به این موضوع اشاره کردیم یکی از عوامل موثر بر قیمت نصب ایزوگام مکان مورد نظر است. فرایند نصب ایزوگام روی دیوار به یک زیرسازی تخصصی احتیاج دارد. به عنوان مثال اگر ارتفاع دیوار بیش از یک حدی باشد ممکن است برای ایزوگام کردن آن به نصب داربست نیاز باشد.

• قیمت نصب ایزوگام استخر چقدر است؟

برای قیمت نصب ایزوگام استخر نمیتوان عدد ثابتی را در نظر گرفت به دلیل اینکه به عوامل مختلفی مانند ابعاد استخر، شکل استخر، متراژ و زیر سازی آن بستگی دارد.

• آیا زمان نصب ایزوگام در قیمت آن تاثیر دارد؟

خیر، اما از لحاظ تخصصی بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصول گرم سال است. توصیه میکنیم انجام این فرایند را به فصول سرد سال موکول نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button