پرسش های اطلاعاتی

سوالات متداول

 تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

 تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند 

حقیقتاً یک فروش حرفه ای با تحلیل نیازها شروع می شود. مطمئن باشید تا وقتی که به اندازه کافی سؤال نکنید و به جوابها با دقت گوش ندهید، نمی توانید بفهمید مشتری شما دقیقا به چه محصولی نیاز دارد و وقتی نفهمید دقیقا چه محصولی مناسب او است.

 تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد

همیشه ذهنم به دنبال جواب این سوال بود که «فروشنده خوب کیست؟!» و نوشته زیر که چکیده ای از تجربیات، دیده ها و دانشی است که در طی این 15 سال کسب کرده ام، پاسخی به این سوال است که چطور می توان طعم موفقیت در فروش را چشید.

خیلی ها سوال می کنند «چگونه فروشنده خوبی باشیم؟» کافی است این 16 مورد را بخوانید و اجرا کنید تا یک فروشنده خوب و حرفه ای شوید.

اطلاعات درباره ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید